Praha.cz

 
Business zprávy
Dial Telecom obhájil klíčové certifikáty kvality řízení, informační bezpečnosti a přístupu k životnímu prostředí
Úterý, 31. březen 2015 14:30
DialTelecom

Dial Telecom, a. s., přední český poskytovatel telekomunikačních služeb, už pátý rok po sobě úspěšně prošel náročnou certifikací ISO v oblastech podnikového řízení, bezpečné správy dat a zodpovědné environmentální politiky. Společnost se tak nadále může prokazovat certifikáty ISO 9001:2009, ISO 27001:2006 a ISO 14001:2005, které jí pomáhají v obchodním styku se zahraničními partnery, ale i při získávání zakázek státní správy.

Celý článek...
 
Frekvenční startér Eaton PowerXL DE1 je Produktem roku 2014
Úterý, 31. březen 2015 13:27
Eaton

Eaton Elektrotechnika, s. r. o., i v letošním roce uspěla v tradiční anketě Produkt roku, kterou vyhlašuje vydavatelství Trade Media International. Čtenáři časopisů Control Engineering a Řízení a údržba průmyslového podniku zvolili za nejlepší produkt roku 2014 v kategorii Elektronika a elektrotechnika frekvenční startér Eaton PowerXL DE1. Ten v sobě kombinuje jednoduchost konvenčního spouštěče s konstantními otáčkami s možností změny rychlosti otáčení motoru.

Celý článek...
 
Novinka v oblasti estetické medicíny: 6 nití, které spolehlivě vypnou obličej bez zásahu skalpelu
Pondělí, 30. březen 2015 09:44
Mediestetik

Estetická medicína v Česku je zase o krok napřed. Na trh přišla nová metoda Art Filting, která je tu pro muže i ženy, jež trápí početné a hluboké vrásky v obličeji a výrazně povadlá pleť. Pouhých šest biokompatibilních nití, které se během půl roku vstřebají, dokáže zpevnit kontury a omladit obličej s okamžitým efektem. Ten vydrží až čtyři roky.

Celý článek...
 
Máte trauma z řídkých vlasů nebo plešky? Do Čech právě dorazila novinka RealHair, která vás ho zbaví!
Středa, 18. březen 2015 08:26
Mediestetik

Nadměrné vypadávání vlasů je problémem, který častěji trápí mužskou část populace. Existuje ale i velké procento žen, které tuto nepříjemnost musí řešit. V Česku se objevila novinka RealHair, která tyto problémy dokáže odstranit. Jde o systém biokompatibilních polymerových štěpů s pravými vlasy. Tato metoda, kterou vytvořili odborníci v Itálii, je přitom třikrát levnější než klasická transplantace.

Celý článek...
 
Prahu 8 čekají velké změny: vznikne futuristické Rohan City!
Úterý, 03. březen 2015 13:21
Prahu 8 čekají velké změny: vznikne futuristické Rohan City!

Na území hlavního města vzniklo v posledních několika letech hned několik developerských projektů. Některým z nich se podařilo změnit tvář Prahy k lepšímu, jiné zapadly do stávající zástavby bez výraznějšího zájmu. Developeři se snaží předhánět a jít ještě dále. V současné době se připravuje věc dosud nevídaná – na území Rohanského ostrova má vyrůst projekt, který nemá obdoby. Jak změní tvář této lokality a na co vše je možné se těšit?

Celý článek...
 
Byty a rodinné domy v Praze se slevou až 300 000 Kč!
Pondělí, 02. březen 2015 09:07
Byty a rodinné domy v Praze se slevou až 300 000 Kč!

Developerská společnost Finep zahájila velkou jarní akci na nové byty a rodinné domy v Praze, které nabízí se slevou až 300 000 Kč.

Celý článek...
 


Strana 9 z 18